Artykuły

Gwiazda „Bake Off - Ale Ciacho!” zagra w brytyjskim serialu

Kasia Kołeczek, gospodyni trzeciej edycji „Bake Off - Ale Ciacho!”, dostała rolę w nowym serialu BBC!

- Jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się wygrać casting i wystąpię w kolejnej zagranicznej produkcji. Tym bardziej, że będę miała szansę zagrać u boku plejady brytyjskich aktorów - mówi uradowana Kasia Kołeczek. 


O czym opowiadać będzie serial, w którym wystąpi współprowadząca „Bake Off - Ale Ciacho!”? 


- To ciekawa i intrygująca historia dwóch rywalizujących ze sobą redakcji gazet - tabloidu oraz dziennika. Pracę na planie zaczynam już za kilka dni - wyjaśnia aktorka. 


Przypomnijmy, że to nie pierwsza rola Kasi Kołeczek w brytyjskiej telewizji. Aktorka wystąpiła m.in.: w serialu BBC Father Brown, w filmach May I Kill U, True Crimes, Bridget Jones Baby oraz Cup Cake. Niedawno skończyła również zdjęcia do mini serialu produkcji BBC2 Miasto i miasto, gdzie zagrała u boku Davida Morrisseya. 


Zanim przyjdzie nam oglądać Kasię Kołeczek w kolejnej zagranicznej produkcji, będziemy mogli zobaczyć ją już dziś o 21:50 w TVP2 w kolejnym odcinku „Bake Off - Ale Ciacho!”. Wśród składników na dzisiejsze wypieki znajdzie się m.in. móżdżek. Jak na jego widok zareagują Kołeczek i Marcelina Zawadzka?

Źródło: Informacja prasowa

09-10-2017 Sebastian Kubiak

Dodaj komentarz

Nawigacja

Nasza społeczność