Artykuły

Pełna sala na Latino Dance charytatywnie

Dobra zabawa, energia, ale przede wszystkim szczytny cel - tak podsumować można sobotnie charytatywne Latino Dance. Przez dwie godziny uczestnicy wydarzenia wraz z instruktorami Akademii Fitness bawili się w gorących latynoamerykańskich rytmach. Dochód z akcji zostanie przekazany na leczenie chorującego na raka mózgu, małego Mateusza.

Douglas oficjalnym makijażystą Miss Świata na Wózku 2017

W sobotę 7 października w Arenie Ursynów w Warszawie odbyła się gala finałowa pierwszych
w historii wyborów Miss Świata na Wózku. Aż 24 kandydatki z całego świata walczyły o tytuł
najpiękniejszej. Uczestniczki konkursu olśniły wszystkich swoja urodą, wdziękiem i osobowością pokazując, że piękno ma wiele obliczy. Oficjalnym makijażystą wyborów był Douglas.

Największe w Polsce spotkanie YouTuberów z fanami

Rozwój YouTube w Polsce oraz coraz większa popularność twórców przyczyniają się do powstawania wielu mitów na ich temat – zarobki, pasje i stosunek do fanów stale rozbudzają emocje. Dla młodego pokolenia najwięksi twórcy z YouTube są bardziej rozpoznawalni niż gwiazdy telewizji.

Festiwal zajęć pozaszkolnych w Wola Parku

Dodatkowe zajęcia rozwijają zainteresowania i uzdolnienia uczniów. Dzięki nim dzieci mogą wzbogacać swoją wiedzę oraz zawierać nowe znajomości. Dlatego warto zapoznać się z ofertami placówek edukacyjnych z Woli i Bemowa, które ponownie zaprezentują się w Wola Parku, podczas drugiej edycji festiwalu zajęć pozaszkolnych. Pierwsza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego ci, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w niej w czerwcu, mogą to zrobić w najbliższy weekend. Festiwal to doskonała okazja, by porozmawiać z prowadzącymi i zapisać dzieci na ciekawe zajęcia, które mogą stać się początkiem wspaniałego hobby.

Największy festiwal światła w Polsce już w ten weekend

Light . Move. Festiwal. zamienia centrum Łodzi w magiczną krainę iskrzącą milionami barw. Każdej jesieni festiwal światła podświetla zabytkowe kamienice kolorowymi iluminacjami, wyświetlane są mappingi 2D/3D, czyli kilkuminutowe animacje dostosowane do architektonicznych detali budynku. Widowisko uzupełniają wielkoformatowe projekcje oraz instalacje świetlne w parkach miejskich, woonerfach i pasażach. Co roku Light. Move. Festival. maluje światłem nowe oblicze miasta, które mieni się tysiącami świateł.

Wiemy, ile dzieci chce mieć Marcelina Zawadzka

Tematem dzisiejszego odcinka „Bake Off - Ale Ciacho!” będzie… kinderbal. Z tej okazji w programie pojawi się gromadka dzieci, które pomogą Krzysztofowi Ilnickiemu i Michałowi Brysiowi ocenić dania uczestników walczących o tytuł Polskiego Mistrza Wypieków oraz 50 tysięcy złotych.

Randkowe porady babci i wnuczki

Podejście do randkowania obu płci na przestrzeni lat uległo znacznej zmianie. Można się o tym przekonać oglądając program „Pierwsza randka”. Różnice w zachowaniu osób starszych i młodych podczas romantycznych spotkań są widoczne na pierwszy rzut oka. Czy sztuka romansowania według starszego pokolenia jest skuteczniejsza? A może przepisy naszych dziadków na udaną randkę obecnie nie mają już racji bytu?

Nawigacja

Nasza społeczność